מתי הבובי הקרוב מתקיים?

הסתכלו ב"מתי בובי"


יש איזה שיר שאני נורא אוהבת, אכפת לכם לשים אותו בבוביזמר הבא?

לא אכפת לנו בכלל. אנחנו אפילו שמחים לקבל הזמנות!
היכנסי לפייסבוק המסועב לאחד מדפי הבוביזמר או דף הארוע הרלוונטי ותשאירי הודעה עם השיר שאת אוהבת ואם זה מתאים לשירה בציבור ולאופי הבוביזמר, אנחנו נכניס אותו. אולי.
עוד רמז - עדיף לא להשאיר רשימה של כל מה שהיה ברדיו היום. עדיף שיר אחד, או שניים.


ואיך...איך אני מזמין אתכם לארוע? (פשוט יש יומולדת עגול לתרנגולת שלי ו...)

מצוין! פשוט להרים טלפון לארבל 052-5275666 ותגידו לו שיבוא. יש מלא שירים של התרנגולים. 
אגב - זה עובד גם בחתונות, ארועי חברה (שאתם עובדים בה), ארועי חבר'ה (שאתם נפגשים איתם לשתות), בר מצוות, פאבים, חגים, וכל מקום שרוצים לשיר בו.


אבל למה יש ארועים ביום שישי?

אז אחרי ששבעים פעם (מספר טיפולוגי) עלה הדיון על - למה יש בוביזמר ביום שישי? למה מקפחים את הדתיים? איך זה שיש לכם קהל כל-כך גדול של דוסים ואתם לא מתחשבים בו? וכיו"ב..
וזו משנתנו על רגל אחת:
הבוביזמר, גם כשהוא מתקיים במוצאי שבת, הוא הפקה מורכבת. כדי שבשעה תשע וחצי נוכל להתחיל לשיר, העבודה על האירוע מתחילה לפני צאת השבת.אנחנו כן עושים מאמץ כמו לאחר קצת את שעת ההתחלה בימות הקיץ, אבל זה לא הולך להשתנות.

ערבי הבוביזמר שמתקיימים במוצ"ש (או בחמישי שניסינו פעם ונכשל) מונעים מכאלה שיש להם ילדים שצריך להשכיב/לשלוח למחרת לגן/בי"ס להגיע. למעשה יש ציבור שלם בקרב חובבי הבוביזמר שהיום היחיד שבו הם מרשים לעצמם לצאת לבלות הוא יום שישי, וסיבותיהם עימם. הציבור הזה הוא נעלם מבחינתכם כי הוא לא נוטה להתלונן בפורום כשהוא מגלה שהוא לא יוכל להשתתף באירוע זה או אחר. כדי להדגיש את הנקודה, הציבור הזה מאוד אוהב לשיר, אבל הבובי'ס היחידים שהוא יכול להגיע אליהם הם אלה הנערכים בימי שישי. יש לו שניים כאלה בשנה! ולא תמצאו אותו אומר על זה מילה וחצי מילה בפורום.

שורה תחתונה: רצה הגורל ומי שמארגן את הבוביזמר הם אנשים חביבים שאינם שומרים שבת. את כל מה שאנחנו עושים, אנחנו עושים מתוך אהבה לדבר ולא מתוך נסיון לקפח מישהו בכוונה תחילה. שינויים קלים כמו לאחר את הבובי בימים בהם השבת יוצאת מאוחר, ולעשות פעם בשנה בובימידבר בחמישי, ימשיכו להתבצע למרות שנסיוננו הרב הוכיח שהם לרעת הבוביזמר. מעבר לזה, אנחנו נמשיך לעשות את הדברים כמו שאנחנו אוהבים, ונמשיך להזמין את כל מי שאוהב את זה כמונו, לבוא ולשיר איתנו, ללא הבדלי דת גזע ומין.

ברוכים הבאים!